Preskočiť na hlavný obsah
noneRB laboratórium s výskumníkmi

VEDA A INOVÁCIE

Naše výskumné, vývojové a inovačné centrá nájdete po celom svete. Od nášho hlavného laboratória v USA až po naše regionálne laboratóriá vo Veľkej Británii, Číne a Indii. Práve tu skúmame, vyvíjame a dôsledne testujeme výrobky, aby sme sa uistili, že sú to pravé pre vás a váš domov.

Výskum a Vývoj

Už viac ako 80 rokov navrhujeme produkty pre vašu domácnosť a osobnú starostlivosť. Snažíme sa, aby naše výrobky boli vždy tým najlepším pre potreby vašej rodiny a domácnosti. Náš cieľ - chrániť ľudí prostredníctvom hygieny nás doviedol k záväzku inovovať výrobky každý rok. Za našimi inováciami stoja talentovaní výskumníci, vedci a odborníci na hygienu po celom svete. Pomáhajú nám prevziať vedúcu úlohu v oblasti hygieny, ale taktiež spolupracujeme s miestnymi a globálnymi organizáciami, a pristupujeme k zdraviu a hygiene ako jednotná sila.

Veda v kocke

Ako odstraňujeme vírusy?

Cieľom vírusu je replikovať sa, ale nedokáže to sám. Vírus sa musí dostať do nás a infikovať naše zdravé bunky. Povrchy sa môžu ľahko kontaminovať vírusmi, najmä ak sú v bezprostrednej blízkosti infikovaného človeka. Tieto povrchy poskytujú dočasný domov pre vírusy, ktoré sa potom ľahko prenesú, predovšetkým na ruky tých, ktorí s nimi prichádzajú do styku. Znečistené ruky môžu potom preniesť akýkoľvek prítomný vírus na našu tvár, ktorej sa počas dňa často dotýkame. Takto si vírusy nájdu cestu do nášho tela.

Dezinfekčné prípravky Dettol však pomáhajú zničiť vírusy na povrchoch ako aj na našich rukách, a preto bránia predovšetkým tomu, aby sa dostali do tela a tak prerušia cyklus infekcie.

Ako ničíme baktérie

Baktérie ničíme tak, že poškodíme proteíny a vonkajšie vrstvy bunky baktérie a celá bunka sa následne jednoducho rozštiepi a zomrie. Viac informácií sa dozviete nižšie.

Prehlásenie o našich ingredienciách

Naše výrobky bojujú proti patogénom a škodlivým mikroorganizmom, ktoré sa nachádzajú na našich rukách, telách, tkaninách a povrchoch. Zloženie našich výrobkov je prísne testované a transparentne umiestnené na našom obale.
Zistite viac o našich ingredienciách.

none

Inovácie

Náš prístup k vývoju produktov

Vývoj produktov je hlavnou súčasťou nášho podnikania a výsledkom neochvejného záväzku k dokonalosti.

  1. Regulačný dohľad zaručuje, že dodržiavame zákony na celom svete. To nám pomáha vyrábať kvalitný konečný produkt, ktorý je bezpečný na použitie.
  2. Naše Analytické schopnosti nám umožňujú prísne testovať naše produkty s cieľom zachovať mimoriadne vysoký štandard klinickej excelentnosti.
  3. Vedecké inovácie nám pomáhajú identifikovať nové technológie, vyvíjať nové receptúry a zostať na špici udržateľného balenia výrobkov.

Na udržateľnosti záleží

Inovujeme produkty, ktoré pomáhajú chrániť vašu rodinu a životné prostredie. Či už je to ekologickejšie balenie s bezpečnostným uzáverom, recyklačné iniciatívy alebo udržateľné zdroje surovín, naším cieľom je vždy urobiť niečo naviac. Zistiť viac.

NAŠE ZNALOSTI