Preskočiť na hlavný obsah
noneNaše poslanie

NAŠE POSLANIE

Značka Dettol chráni pred mikróbmi, ktoré spôsobujú ochorenia a pomáhá zabezpečiť zdravie rodín po celom svete už viac než 80 rokov.

none

NAŠA HISTÓRIA

Vedeli ste, že značka Dettol sa prvýkrát objavila v roku 1933? Dettol bol pôvodne používaný v nemocniciach ako antiseptický prípravok pre ženy po pôrode a pre pacientov po operácii. V tom čase mohli infekcie spôsobovať smrteľné komplikácie, ale po zavedení Dettolu poklesol výskyt horúčky šestonedielok/popôrodnej infekcie až o 50 %.

Zistiť viac
none
none

TRANSPARENTNÉ ZLOŽENIE

Sme hrdí na to, že ponúkame produkty, ktoré sú jednoduché, bezpečné a efektívne. Naše výrobky sú vyrobené z prísad, ktoré sú transparentné pre všetkých a používajú ich milióny ľudí po celom svete.

Zistiť viac
none

SOCIÁLNY VPLYV

Dnes je Dettol používaný rodinami po celom svete. Naše výrobky je možné použiť na umývanie a dezinfekciu rúk, čistenie a dezinfekciu povrchov aj na ošetrenie rán. Zistite viac o tom, ako vraciame späť svetu.

Zistiť viac
none
none

VEDA A INOVÁCIE

Naše centrá pre výskum, vývoj a inovácie nájdete po celom svete. Od nášho hlavného laboratória v USA až po naše regionálne laboratóriá vo Veľkej Británii, Číne a Indii. Práve tu skúmame, vyvíjame a dôsledne testujeme výrobky, aby sme sa uistili, že sú to pravé pre vás a pre vašu domácnosť.

Zistiť viac
none
none

ZDRAVÉ NÁVYKY PRE RODIČOV

Našim poslaním je neustále hľadať možnosti, ako vzdelávať a viesť rodiny v oblasti osvojenia si zdravých návykov a osvedčených postupov, ktoré sa dajú praktizovať. Zistite, ako sa zameriavame na pomoc čerstvým rodičom pri ochrane ich rodiny.

Zistiť viac
none

ÚSILIE O UDRŽATEĽNOSŤ

Veríme vo vytváranie čistejšieho sveta, a preto pracujeme na zavedení udržateľnejších inovácií pre naše produkty. Láskavosť k planéte predsa začína doma.

Zistiť viac

NAŠI  PARTNERI

Sme hrdí na to, že sme partnermi s mnohými poprednými zdravotníckymi organizáciami po celom svete, vrátane Allergy UK, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association a ďalších.