Preskočiť na hlavný obsah
noneŽena si vyberá produkty v obchode

TRANSPARENTNÉ ZLOŽENIE

Premýšľali ste niekedy z čoho sú vyrobené dezinfekčné prostriedky, zobrali ste si produkt do ruky, prečítali si zadnú časť balenia, ale aj tak ste sa nevyznali v zložení? Tak táto časť je práve pre vás.

Čo to znamená byť transparentný?

Značka Dettol verí, že nestačí byť úprimný o zložení našich výrobkov, ale je nutné byť tiež transparentný.
Aké prísady sú v našich výrobkoch? Ako ich môžeme formulovať pre spotrebiteľa tak, aby im rozumel? Aký je účel týchto prísad? Tu vám na niektoré otázky ohľadom transparentnosti zloženia odpovieme.

Prečo je transparentnosť dôležitá?

Veríme v proaktívny prístup v poskytovaní transprentných informácií o zložení našich produktov, aby sme vám mohli poskytnúť celý príbeh o produktoch, ktoré prinášate do svojho domova a používate okolo svojich blízkych.

none

Sme nesmierne hrdí na to, že môžeme poskytnúť informácie o zložení na obaloch niektorých našich výrobkov a na našich webových stránkach v sekcii "Produkty". Jednotlivé ingrediencie delíme do kategórií podľa funkčnosti, aby boli ľahko pochopiteľné. Tu je príklad.

Čo teda dávame do našich produktov?

Antibakteriálne a virucidné účinné látky pre ochranu pred mikróbmi

Spoľahnite sa na nás pri ochrane pred mikróbmi. Už takmer sto rokov vyrábame vysoko kvalitné výrobky, ktoré bojujú proti patogénom a škodlivým mikroorganizmom, ktoré sa nachádzajú na rukách, telách, tkaninách a povrchoch. Používame účinné látky ničiace choroboplodné zárodky, ako je peroxid vodíka, kyselina mliečna, kyselina citrónová a ďalšie, ktoré pomáhajú chrániť vašu rodinu pred škodlivými baktériami a vírusmi.
Viac informácií o vede, ktorá stojí za našimi účinnými látkami nájdete v sekcii: Veda a Inovácie 

Čistiace látky

Čistiace látky tvrdo pracujú, aby odstránili nečistoty, mastnotu a špinu. Pomocou zmesi prírodných a syntetických prísad, ktoré sme vyvinuli, vytvárajú naše čistiace prísady mydliny a bohaté peny, ktoré nielen dezinfikujú, ale urobia z čistenia a upratovania hračku.

Iné pomocné látky

Cieľom ingrediencií klasifikovaných ako „pomocné látky“ je spojiť všetky ingrediencie a vytvoriť produkt s textúrou, vzhľadom a výkonom, ktorý splní vaše očakávania. Medzi pomocné látky patria spojivá, kalidlá, konzervačné látky a objemové látky, ktoré vám poskytnú zážitok z používania produktov, ktorý poznáte, milujete a ktorému dôverujete.

Kvapka vôně

Naše výrobky sú zmiešané s obľúbenými vôňami spotrebiteľov a sú dôkladne testované. Vôňu používame ako signál pre naše zmysly, aby sme naznačili, že naše telo, povrchy a oblečenie sú čisté. Naše vône sa skladajú z éterických olejov alebo čiastočne syntetických prísad, ale hlavne nikdy nesklamú.

Jemné zvlhčovače

V našich výrobkoch osobnej hygieny sa zvlhčovače používajú na ochranu, hydratáciu a výživu pokožky. Tieto zvláčňovacie zložky zaisťujú, že čistiace a dezinfekčné účinné látky nikdy nevysušia vaše ruky a telo, ale zanechajú pokožku jemnú a hydratovanú.

NAŠE ZNALOSTI