Preskočiť na hlavný obsah
noneFAQ

Dettol často kladené dotazy

Jak vám můžeme pomoci? Zde najdete naše nejčastěji kladené otázky. Pokud nemůžete najít odpověď na svou otázku, použijte vyhledávací panel na našem webu nebo nás kontaktujte.

Účinnosť produktu

Naše dezinfekčné prípravky obsahujú účinné látky, ktoré majú baktericídny a / alebo virucídny účinok. Za účelom potvrdenia hladiny účinných látok sú všetky výrobky testované podľa európskych noriem.

Existuje možnosť, že by to mohlo byť spôsobené nahromadeným vzduchom v uzávere. Odstránenie nahromadeného vzduchu:

  1. Vezmite produkt nad umývadlo.
  2. Prepnite sprej do polohy „OFF“.
  3. Stisknite spúšť a potom ju uvoľnite.
  4. Proces stískania spůště ďalej pomaly opakujte.
  5. Prepnite sprej do polohy “ON”.
  6. Tým by sa mal uvoľniť všetok vzduch, ktorý sa nahromadil v hadičke a sprej by už mal fungovať.

Ak ani po tomto procese sprej nefunguje, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb: na tel.č.:+421 alebo prostredníctvom emailu consumers_sk@rb.com

Možno budete musieť po použití prípravku Dettol dôkladne opláchnuť povrchy, na ktoré ste prípravok použili. Ak sa chcete dozvedieť, či je to nevyhnutné, navštívte našu stránku s popisom daného produktu, alebo sa pozrite na etiketu výrobku.

Zloženie

Zásadná súčasťou nášho etického prístupu je záväzok, že nebudeme testovať naše produkty na zvieratách, ak tak nie sme povinní učiniť zo zákona. Ak je však otázna bezpečnosť produktu alebo existuje požiadavka na poskytnutie informácií o klinickom testovaní pred človekom, podrobíme sa testovaniu.

Zdravie a Alergie

Ak sa naše výrobky používajú správne, môže byť bezpečné ich použitie v domácnosti s domácimi miláčikmi. Nedovoľte však domácim miláčikom olizovať alebo chodiť po mokrom čerstvo dezinfikovanom povrchu. Predtým, ako misky a hračky dáte po čistení späť svojmu miláčikovi, dôkladne ich opláchnite. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Máme niekoľko produktov, ako sú naše antibakteriálne spreje na povrchy a antibakteriálne obrúsky na povrchy, ktoré sú úplne vhodné na čistenie a dezinfekciu detského vybavenia. Či je konkrétny prípravok vhodný na povrchy, s ktorými prichádzajú do kontaktu deti, nájdete na našich webových stránkach v sekcii Produkty v popise jednotlivých produktov.

Obaly a Nákup

Žiadame spotrebiteľov, aby recyklovali naše obaly, kde je to možné. Pokyny k recyklácii nájdete na obaloch našich produktov. Spoločne môžeme chrániť a vytvárať čistejší svet.

Nevhadzujte a nesplachujte Dettol obrúsky do toalety, pretože by to mohlo upchať váš domový odpad ako aj kanalizáciu. Obrúsky zlikvidujte vhodením do komunálneho odpadu.

Zaviazali sme sa k odstráneniu a obmedzeniu používania jednorázových plastových obalov vždy, keď je to možné, aby sme pomohli riešiť a znížiť ich vplyv na našu planétu. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o našom úsilí o udržateľnosť, prečítajte si viac tu.

Ak chcete zistiť, kde si môžete kúpiť naše produkty, navštívte stránky s popismi produktu a zistite, kde sú dostupné.