Preskočiť na hlavný obsah

Dettol Tekuté mydlo - náplň do bezdotykového dávkovača Jemná  aloe

Jemné k pokožke, drsné k nečistotám

Udržuje vaše ruky čisté a zdravé

Tekuté mydlo Dettol náplň do bezdotykového dávkovača – konečne starostlivosť a ochrana, ktorú si vaša rodina zaslúži. Naše zloženie účinne umýva ruky, ale zároveň je jemné k pokožke. Dermatologicky testované. Vhodné na každodenné použitie. *Testovaný bol základný prípravok

Tags:

Vlastnosti Produktu

Návod na Použitie

 1. Určené len na použitie s bezdotykovým dávkovačom mydla Dettol.
 2. Pomocou vypínača vypnite dávkovač (poloha OFF). Vyberte prázdnu náplň. Vložte náhradnú náplň do dávkovača tak, aby zacvakla.
 3. Pomocou vypínača zapnite dávkovač (poloha ON).
 4. Navlhčite si ruky a dajte ich pod dýzu – mydlo sa nadávkuje automaticky.
 5. Namydlite si rukya umyte si ich, pričom nezabudnite na nechty a palce.
 6. Potom ruky opláchnite a osušte.

Viac spôsobov použitia tohoto produktu…

Nie ste si istí, čo robiť s našimi produktmi, keď ich miniete? Informácie o recyklácii nájdete na etikete produktu. Spoločne môžeme pomôcť chrániť a vytvárať čistejší svet.

none
Jemné k pokožke, drsné k nečistotám
Toto mydlo účinne umýva ruky, ale zároveň je jemné k pokožke

Bezpečnostné Informácie

 •  Len na vonkajšie použitie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí, pokiaľ nie sú pod dozorom dospelej osoby. Pre deti od 3 rokov

 • Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc.

 • Uchovávajte pri izbovej teplote.

  none

  Zloženie

  Ochrana pred baktériami
  Salicylic Acid
  Čistiace látky
  Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin
   Iné pomocné látky
  Aqua, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride
  Zosilňovače sviežosti
  Parfum

  Aqua,  Ammonium Lauryl Sulfate,  Sodium Laureth Sulfate, Glycerin,  Sodium  Chloride, Cocamide MEA,  Parfum,  Citric  Acid, Styrene/Acrylates Copolymer,  Salicylic Acid,  Tocopheryl  Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium EDTA, Magnesium Nitrate,  Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone,  Potassium  Sorbate,  Sodium Benzoate,  Sodium Ferrocyanide 

  FAQ’S

  Dettol tekuté mydlo - náplň do bezdotykového dávkovača je dostupné v nasledujúcich vôňach: jemná aloe, sladká vanilka a sviežosť uhorky. Vôňe sú navrhnuté tak, aby odstránili nepríjemný zápach a zároveň zanechali pocit čistoty.

  Nie. Odborníci radia používať mydlo a vodu, kedykoľvek je to možné. Aj keď naše antibakteriálne gély na ruky obsahujú antibakteriálne a virucídne látky, odporúčame ich používať v situáciách, kedy nemáte k dispozícii mydlo a vodu.

  Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je to možné, dajte svojmu lekárovi etiketu výrobku.

  Áno. Jednoducho vypnite dávkovač a vyberte prázdnu nádobku na mydlo. Potom odstráňte tesnenie z viečka novej náplne, vložte do dávkovača novú náplň a zacvaknite ju namiesto.