Preskočiť na hlavný obsah

Dettol Bezdotykový dávkovač mydla Jemná aloe

Jemné k pokožke, drsné k nečistotám

Jednoduché a praktické použitie

Bezdotykový dávkovač mydla Dettol pomáha podporovať správne návyky hygieny rúk. Jemné k pokožke, drsné k nečistotám. Jednoduché a praktické použitie. Konečne starostlivosť a ochrana, ktorú si vaša rodina zaslúži. Pomáha udržovať vaše ruky zdravé. Zloženie mydla Dettol účinne umýva ruky, ale zároveň je jemné k pokožke. Súčasťou sady je: 1 bezdotykový dávkovač mydla, 1 tekuté mydlo Dettol jemná aloe – náplň do bezdotykového dávkovača, 2 batérie AA.

Tags:

Vlastnosti Produktu

Návod na Použitie

 1. Otvorte batériový kryt.
 2. Vytiahnite červenú ochrannú poistku, ktorú vidíte za batériami.
 3. Uzavrite batériový kryt – zatlačte ho pevne späť na jeho miesto. Držte dávkovač nad vašou dlaňou. Posuňte prepínač pre zapnutie/vypnutie tak, aby ste dávkovač zapli.
 4. Umiestnite dávkovač na pracovnú plochu. Vložte do zariadenia náplň uzáverom nadol tak, aby zascvakla.
 5. Umiestnite ruku pod dýzu a pred hornú časť senzoru, kým nedôjde k dávkovaniu. Je možné, že pre prvé použitie bude treba tento postup niekoľkokrát zopakovať.
 6. Normálne si umyte ruky.

Viac spôsobov použitia tohoto produktu…

NEDÁVAJTE dávkovač pod tečúcu vodu. NEVKLADAJTE dávkovač do umývačky riadu. Ak treba dávkovač vyčistiť, vypnite ho, utrite vlhkou neabrazívnou handričkou a dôkladne osušte. Presevdčte sa, či sa na sklíčku na spodnej strany dýzy nenahromadilo mydlo, mohlo by to spôsobiť neúmyselné aktivovanie senzora. NEDÁVAJTE dávkovač na priame slnečné svetlo. NEDÁVAJTE dávkovač do stojatej vody.

 1. Ak sa dávkovač nezapne: Skontrolujte, či sú správne vložené batérie. Ak sú batérie vložené správne, po zapnutí dávkovača by svetlá v jeho prednej časti mali niekoľkokrát sekúnd zablikať a po ich zhasnutí je dávkovač pripravený na použitie.
 2. Ak dávkovač nedávkuje správne ALEBO vôbec nedávkuje mydlo: Ruku je potrebné vložiť medzi dýzu a kontrolné svetlo (pozri nákres na obale produktu). Vypnite dávkovač. Vyčistite dávkovač podľa popisuv časti Údržba dávkovača. Ak dochádza k neúmyselnému dávkovaniu mydla, pozrite si časť “Údržba dávkovača”.

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí, pokiaľ nie sú pod dozorom dospelej osoby. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak sa objaví pretrvávajúce podráždenie, vyhľadajte lekársku starostlivosť. Skladujte pri izbovej teplote.

Pre deti od 3 rokov. Zapnutý dávkovač nedržte v stredovej časti, pretože by sa tým aktivoval senzor a došlo by k dávkovaniu mydla. Pred čistením plochy, na ktorej je umiestnený dávkovač ho vypnite, aby sa zabránilo náhodnému dávkovaniu mydla.

Tento výrobok obsahuje batérie. POZOR na správnu polaritu (+/-). Batérie nenabíjať, neotvárať a nehádzať doohňa. Nekombinujte nové a staré batérie, rôzne typy a značky: mohlo by dôjsť k explózii, vytečeniu a poškodeniu prístroja. Batérie, ktoré sú priložené k výrobku, obsahujú 0% ortuti, 0% olova, 0% kadmia. Pred likvidáciou výrobku vyjmite batérie a odovzdejte ich k spätnému odberu prodajcovi. Táto batéria je recyklovateľná. Prosím, vráťte použité batérie k recyklácii. Používajte iba alkalické batérie. Uistite sa, že obe záklapky sú zaistené tak, aby bol kryt plne utesnený a odolný proti vlhkosti. Nvystavujte batérie vplyvom vody, ohňa alebo vysokých teplôt. Nespôsobujte žiadny skrat, a ak zistíte nejaký únik z batérií, okamžite ich odstráňte. Odstráňte takisto všetok kontaminovaný materiál. Ak prístroj nebudete dlhšie používať, vyberte batérie. Batérie obsahujú: 0% Hg/ 0% Cd/ 0% Pb.

Vypnite dávkovač. Vyberte náplň. Vymeňte ju len za náhradnú náplň do bezdotykového dávkovača mydla Dettol. Zapnite dávkovač.

Nie ste si istí, čo robiť s našimi produktmi, keď ich miniete? Informácie o recyklácii nájdete na etikete produktu. Spoločne môžeme pomôcť chrániť a vytvárať čistejší svet.

none
Přesné dávkování mýdla prostřednictvím senzoru
Automaticky zaznamená vaše ruce. Žádné kapky, žádný nepořádek

Bezpečnostné Informácie

 • Len na vonkajšie použitie.

 • Uchovávajte mimo dosahu detí, pokiaľ nie sú pod dozorom dospelej osoby. Pro deti od 3 rokov.

 • Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Ak sa objaví pretrvávajúce podráždenie, vyhľadajte lekársku starostlivosť.

 • Skladujte pri izbovej teplote.

  none

  Zloženie

  Ochrana pred baktériami
  Salicylic Acid
  Čistiace látky
  Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin
  Iné pomocné látky
  Aqua, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride
  Zosilňovače sviežosti
  Parfum

  Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Parfum, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tetrasodium EDTA, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Ferrocyanide

  FAQ’S

  • Čo sa myslí pod pojmom „bezdotykový dávkovač mydla“?

   Ide o automatický dávkovač mydla, ktorý obsahuje dýzu, ktorá automaticky dávkuje mydlo pomocou senzora, ktorý zachytí vaše ruky, keď ich umiestnite do správnej polohy pod dýzu. Zbaví vás nutnosti dotýkať sa akéhokoľvek obalu a poskytuje najvyšší stupeň hygieny počas umývania rúk.

  • Je Dettol bezdotykový dávkovač mydla ľahko doplňovateľný?

   Áno. Jednoducho vypnite dávkovač a vyberte prázdnu nádobku na mydlo. Potom odstráňte tesnenie z viečka novej náplne, vložte do dávkovača novú náplň a zacvaknite ju namiesto.