Preskočiť na hlavný obsah
noneĽudia na schôdze

NAŠI PARTNERI

Sme hrdí na to, že sme partnermi s mnohými poprednými zdravotníckymi organizáciami po celom svete, vrátane Allergy UK, Transport for London, The Global Hygiene Council, National Day Nursery Association a mnohých ďalších.

Prečítajte si viac o niektorých našich jedinečných globálnych partnerstvách.

Doprava pre Londýn

V roku 2020 sa značka Dettol a Transport for London spojili aby zaistili, že antibakteriálny gél na dezinfekciu rúk bude na všetkých 270 londýnskych staniciach metra. A to v snahe bojovať proti devastačnému dopadu koronavírusu - a povzbudiť ľudí, aby mali dôveru na návrat do verejnej dopravy.

Projekt Nádej

Reckitt Benckiser (RB) a partneri se spojili, aby přinesli revolúciu v prístupe ke zdravotníckym a hygienickým výrobkom do 1 milióna vidieckych domácností. Projekt je podporovaný vládou Spojeného kráľovstva. Jeden milión vidieckych domácností dostane kvalitné zdravotnícke a hygienické výrobky.

Water.org (Kenya)

Rodina RB (ktorá zahŕňa Dettol) prispela 69 miliónov KSh (kenských šilingov) organizácii Water.org v snahe urobiť z hygieny právo a nie privilégium. Dúfame, že zmeníme životy viac ako 68 000 Keňanov a zmobilizujeme aspoň 292 mil Ksh. v novom kapitále na ukončenie vodohospodárskej a sanitačnej krízy v Keni do dvoch rokov.

A kid smiling

Globálna rada pre hygienu (UK)

Globálna rada pre hygienu poskytuje rodinám, školám a podnikom praktické hygienické rady pre domácnosť a tiež jednoduché tipy, ako zostať v čistý a chránený aj keď ste vonku. Rada, ktorá bola založená v roku 2006, dúfa, že z dlhodobého hľadiska zmení hygienické správanie verejnosti. Dettol poskytol Rade od jej založenia neobmedzený grant.

Allergy UK

Jeden z troch ľudí trpí alergiami v určitom okamiho svojho života a Allergy UK vie, aké dôležité je mať prístup k špecializovanému poradenstvu v oblasti alergií. Dettol uzavrel partnerstvo s toutocharitatívnou organizáciou, aby jej pomohol osloviť ešte viac ľudí.

BSI (India)

Krajina kde 53% obyvateľstva nemá prístup na toaletu a viac ako 120 tisíc detí vo veku do 5 rokov ročne zomrie na hnačky- India potrebuje našu pomoc. „Dettol Banega Swachh India“ je ambiciózny päťročný program zameraný na riešenie hygienických a sanitárnych potrieb krajiny. Zaviazali sme sa investovať sumu 100 mld INR. (indických rupií) do tejto iniciatívy, ktorej cieľom bude dosiahnuť skutočnú zmenu správania a zlepšenie sanitárnych zariadení po celej krajine.

Uber (Australia)

Rok 2020 bol náročným rokom, a preto sme hrdí na to, že sme uzavreli partnerstvo so spoločnosťou Uber Australia. Automobily Uber a Uber Eats sú vybavené antibakteriálnymi gélmi a dezinfekčnými obrúskami Dettol, ktoré vodičom a spotrebiteľom pomáhaj používať aplikáciu s dôverou.

NAŠE ZNALOSTI