Preskočiť na hlavný obsah
none

Tipy na upratovanie pre nové mamičky

Nižšie sme pre vás zostavili malý zoznam čistiacich prípravkov, bez ktorých by ste sa ako nová mamička nemala obísť

Čistá a uprataná domácnosť vyžaduje občas naozaj vela úsilia a môže sa stat chaotickou disciplínou, ak nenaupujete všetky čistiace a dezinfekčné potreby na jednom mieste. Nemusíte sa s tým, ale stresovať, hlavne, keď ste čerstvá mamička. Je zrejmé, že úplne perfektný poriadok doma nedokážete udržať v každej chvíli, ale keď ide o male bábätká, mali by ste dbať aspoň na hygienickú čistotu. Nižšie nájdete zoznam produktov, bez ktorých by ste sa ako nová mamička nemali obísť.

Viacúčelový čistič

Príprava jedla, starostlivosť o bábätko a upratovanie zároveň sa môže veľmi rýchlo skomplikovať. Nie je nutné spoliehať sa na viacero prípravkov na čistenie rôznych povrchov vašej domácnosti, keď všetko čo potrebujete, môžete nájsť v jednom produkte. Pozrite sa na antibakteriálny sprej Dettol*, ktorý ponúka všestranné riešenie pre čistenie a dezinfekciu.

HEPA filtre

Verdikt na účinky alergénov na malé bábätká stále nie je jasný, ale je lepšie sa poistiť použitím HEPA filtrov v ohrievačoch a vysávačoch. HEPA je skratka pre „high-efficiency particulate arresting = vysoko efektívne zachytávanie častíc“. Tieto filtre zachytávajú drobné častice, ktoré spôsobujú alergie, a udržujú vzduch, který cirkuluje vašim domovom, v maximálnej možnej miere bezpečný.

Dezinfekcia na ruky

Je samozrejmé, že okre domácnosti aj vy musíte udržovať správnu hygienu. Dôkladné umývanie rúk mydlom je základ. Ale keď ste na cestách a nemáte po ruke mydlo a vodu, použite napríklad Dettol antibakteriálny gél na ruky*. Ideálny, keď ste vy a vaše dieťatko vonku!

none

Prateľné Handričky

Za výmenu papierových obrúskov za látkové handričky z mikrovlákien vám príroda poďakuje. Látkové handričky môžete jednoducho oprať v práčke a znova použiť. Byť mamou je niekedy špinavá záležitosť, ale látkové handričky vám môžu ušetriť aj peniaze aj čas strávený opakovaným nakupovaním papierových obrúskov.

Dezinfekčné Obrúsky

V našom zozname užitočných produktov nájdete na prvom mieste Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy*, ktoré nielen udržia váš domov čistý, ale tiež odstránia baktérie a vírusy. Okrem dezinfekcie rôznych typov povrchov sú vhodné na odstraňovanie každodenných nečistôt, ale aj odolnejších škvŕn. Ničia 99,9% baktérií a vírusov a ochraňujú tak povrchy v kuchyni, kúpeľni, spálni či detskej izbičke.

Pripraviť sa na to, aby ste zabezpečili, aby bol váš nový domov v bezpečí a čistote bude o trošku jednoduchšie s týmito typmi pre mamičky. Zložte si svoj arzenál na upratovanie už dnes aby ste bola pripravená čeliť každej situácii.

Pre viac informácii ako udržať váš domov čistý a bezpečný kliknite sem.

NAŠE ZNALOSTI