Preskočiť na hlavný obsah

Dettol  dezinfekčný sprej na povrchy

Vhodné na povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami

Zanechá váš domov hygienicky čistý a dezinfikovaný

Dettol dezinfekčný sprej na povrchy* Original ničí 99,9% baktérií a vírusov** vrátane vírusu ochorenia COVID-19 a odstraňuje 90% alergénov (prach, mačacia a psia srsť, peľ) prítomných na tvrdých neporéznych povrchoch. Neobsahuje bielidlá ani farbivá. Možno ho bezpečne použiť na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, detské stoličky, drezy a na mnoho ďalších povrchov. * Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Tags:

Vlastnosti Produktu

Návod na Použitie

Pred použitím si prečítajte pokyny na obale výrobku.

 1. Otočte koniec trysky do polohy ON.
 2. Jednoducho striekajte priamo na povrch.
 3. Utrite čistou navlhčenou hanrdičkou a nechajte uschnúť.
 4. Nie je nutné oplachovať.
 5. Pri elektronických zariadeniach pred utretím nasprejujte najprv na handričku.

Viac spôsobov použitia tohoto produktu…

**Baktérie: Salmonella enterica, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Campylobacter jejuni, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, MRSA, Klebsiella pneumoniae. *Vírusy: chrípka A (H1N1), ľudský koronavírus, SARS-CoV-2.

Okná, zrkadlá, látky, natreté či lakované povrchy. Nepoužívajte s detergentami či inými dezinfekčnými látkami. Zamedzte kontaktu s detskými plastovými fľašami, ktoré môžu popraskať, keď sa sterilizujú parou.

Nie ste si istí, čo robiť s našimi produktmi, keď ich miniete? Informácie o recyklácii nájdete na etikete produktu. Spoločne môžeme pomôcť chrániť a vytvárať čistejší svet.

none
Ničí vírus chrípky
Je preukázané, že náš sprej ničia vírus chrípky vrátane vírusu ochorenia COVID-19 a pomáha tak chrániť vašu rodinu

Bezpečnostné Informácie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.

 • Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

 • Pri zasiahnutí očí: Okamžite vypláchnite oči veľkým množstvom vody, za občasného dvíhania horných a spodných viečok. Skontrolujte a odstráňte všetky kontaktné šošovky. Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lékarsku pomoc.

 • Pri vdýchnutí: Presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchynie. Ak sa prejavia symptóm, vyhľadajte lekársku pomoc.

 • Tento produkt nie je vhodný na: okná, zrkadlá, látky, natreté či lakované povrchy. Nepoužívajte s detergentami či inými dezinfekčnými látkami. Zamedzte kontaktu s detskými plastovými fľašami, ktoré môžu popraskať, keď sa sterilizujú parou.

none

ZLOŽENIE

Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-16-alkyl(benzyl)dimethylamonium-chloridy: 0,96g/kg. S biocídnym účinkom 5 minút. Zloženie: menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum.

FAQ’S

Áno. Pri čistení elektronických zariadení pred utretím najprv nastriekajte sprej na handričku.

Áno. Odporúčame spotrebiteľom, aby po použití obal od výrobku recyklovali. Úplne vyprázdnený a vyčistené obaly je možné recyklovať. Pred recykláciou odporúčame oddeliť jednotlivé súčasti obalu od seba.

Pred použitím si prečítajte pokyny na obale výrobku.

 1. Otočte koniec trysky do polohy „ON“.
 2. Jednoducho striekajte priamo na povrch.
 3. Utrite čistou navlhčenou handričkou a nechajte uschnúť.
 4. Nie je nutné oplachovať.
 5. Pri elektronických zariadeniach pred utretím nasprejujte najprv na handričku.

Existuje možnosť, že by to mohlo byť spôsobené nahromadeným vzduchom v uzávere. Odstránenie nahromadeného vzduchu:

 1. Vezmite produkt nad umývadlo
 2. Prepnite sprej do polohy „OFF“
 3. Stisknite spúšť a potom ju uvoľnite.
 4. Proces stískania spůště ďalej pomaly opakujte.
 5. Prepnite sprej do polohy “ON”
 6. Tým by sa mal uvoľniť všetok vzduch, ktorý sa nahromadil v hadičke a sprej by už mal fungovať.

Ak ani po tomto procese sprej nefunguje, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb: na tel.č.:+421 232 101 097 alebo prostredníctvom emailu consumers_sk@rb.com

Naše dezinfekčné prípravky obsahujú účinné látky, ktoré majú baktericídny a / alebo virucídny účinok. Za účelom potvrdenia hladiny účinných látok sú všetky výrobky testované podľa európskych noriem.

Možno budete musieť po použití prípravku Dettol dôkladne opláchnuť povrchy, na ktoré ste prípravok použili. Ak sa chcete dozvedieť, či je to nevyhnutné, navštívte našu stránku s popisom daného produktu, alebo sa pozrite na etiketu výrobku.