Preskočiť na hlavný obsah

Power & Fresh Antibakteriálny viacúčelový sprej – Citrón & limeta

Trojaká čistiaca sila (mastnota, pripálené jedlo a špina v kúpeľni)

Zanechá váš domov žiarivo čistý a svieži

Tekutý antibakteriálny prípravok na povrchy v spreji. Urobte viac pre hygienicky čistú domácnosť a používajte antibakteriálny viacúčelový sprej Dettol Power & Fresh*, ktorý čistí a dezinfikuje plochy vo vašej domácnosti. Tento prípravok má trojakú čistiacu silu (mastnota, pripálené jedlo a špina v kúpeľni) a ničí 99,9 % baktérií a vírusov**. Zanecháva aj sviežu vôňu. *Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Tags:

Vlastnosti Produktu

Návod na Použitie

Pred použitím si prečítajte pokyny na obale výrobku.

 1. Otočte trysku do polohy „ON“.
 2. Fľašu držte vzpriamene a striekajte zo vzdialenosti 20 – 25 cm.
 3. Po 5 minútach prostriedok z povrchu utrite a opláchnite.
 4. Pred použitím ho vždy na 5 minút vyskúšajte na nenápadnom povrchu.

Viac spôsobov použitia tohoto produktu…

Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae a vírus chrípky A (H1N1).zpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Porézne povrchy, ako je mramor, drevo, natierané povrchy, email/kovové povrchy alebo zlátené armatúry. Nenechávajte prostriedok príliš dlho pôsobiť na plaste. Na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami: Používajte len na tvrdé neporézne povrchy a dôkladne ich po použitiu opláchnite vodou.

Nie ste si istí, čo robiť s našimi produktmi, keď ich miniete? Informácie o recyklácii nájdete na etikete produktu. Spoločne môžeme pomôcť chrániť a vytvárať čistejší svet.

none
Trojaká čistiaca sila
Tento prípravok má trojakú čistiacu silu (mastnota, pripálené jedlo a špina v kúpeľni) a je určeny na každodenné silné znečistenie.

Bezpečnostné Informácie

 • Uchovávajte mimo dosahu detí.

 • Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

 • Pred použitím ho vždy na 5 minút vyskúšajte na nenápadnom povrchu.

 • Na povrchy, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami: Používajte len na tvrdé neporézne povrchy a dôkladne ich po použitiu opláchnite vodou.

 • Tento produkt nie je vhodný na: Porézne povrchy, ako je mramor, drevo, natierané povrchy, email/kovové povrchy alebo zlátené armatúry. Nenechávajte prostriedok príliš dlho pôsobiť na plaste.

none

ZLOŽENIE

Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, benzyl-C12-16-alkyldimetylamónium-chloridy 0,109 g/100 g. Ďalej obsahuje menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, dezinfekčné prostriedky, parfum, Limonene. www.rbeuroinfo.com

FAQ’S

Existuje možnosť, že by to mohlo byť spôsobené nahromadeným vzduchom v uzávere. Odstránenie nahromadeného vzduchu:

 1. Vezmite produkt nad umývadlo
 2. Prepnite sprej do polohy „OFF“
 3. Stisknite spúšť a potom ju uvoľnite.
 4. Proces stískania spůště ďalej pomaly opakujte.
 5. Prepnite sprej do polohy “ON”
 6. Tým by sa mal uvoľniť všetok vzduch, ktorý sa nahromadil v hadičke a sprej by už mal fungovať.

Ak ani po tomto procese sprej nefunguje, kontaktujte náš tím zákazníckych služieb: na tel.č.:+421 232 101 097 alebo prostredníctvom emailu consumers_sk@rb.com

Naše dezinfekčné prípravky obsahujú účinné látky, ktoré majú baktericídny a / alebo virucídny účinok. Za účelom potvrdenia hladiny účinných látok sú všetky výrobky testované podľa európskych noriem.

Možno budete musieť po použití prípravku Dettol dôkladne opláchnuť povrchy, na ktoré ste prípravok použili. Ak sa chcete dozvedieť, či je to nevyhnutné, navštívte našu stránku s popisom daného produktu, alebo sa pozrite na etiketu výrobku

Prípravok má univerzálne použitie. Napriek tomu, že je možné náš sprej použiť na rôzne povrchy, prečítajte si pred použitím bezpečnostné informácie uvedené vyššie, alebo na obale produktu.

Pred použitím si prečítajte pokyny na obale výrobku.

 1. Otočte trysku do polohy „ON“.
 2. Fľašu držte vzpriamene a striekajte zo vzdialenosti 20 – 25 cm.
 3. Po 5 minútach prostriedok z povrchu utrite a opláchnite.
 4. Pred použitím ho vždy na 5 minút vyskúšajte na nenápadnom povrchu.