Preskočiť na hlavný obsah
noneDieťa a lekár

ZDRAVÉ NÁVYKY PRE RODIČOV

Vieme, že aj tie najmenšie zmeny v oblasti hygieny môžu mať obrovský vplyv na naše zdravie. Našou misiou je hľadať možnosti, ako vzdelávať rodiny o zdravých návykoch.

Zdravšie postupy pre zdravšie deti

Mať dieťa je pre nových rodičov nesmierne obohacujúce a vzrušujúce obdobie, ale prichádza aj s obrovskou zodpovednosťou o starostlivosť o tento balíček radosti. V tejto dobe sa ochrana bábätka pred chorobami a infekciami stáva dôležitejšou ako kedykoľvek predtým, koniec koncov, novorodenci sú obzvlášť zraniteľní, pretože ich imunitný systém ešte nie je úplne vyvinutý.

Učíme nové mamičky zdravým návykom po celom svete

Dettol má viac ako 80 rokov odborných znalostí v oblasti hygieny a trvalý záujem o ochranu novorodencov a kojencov pred infekciou. Proto každý rok oslovujeme nové mamičky po celom svete s hygienickým vzdelávaním.

none

Spolupracujeme s odborníkmi

Spolupracujeme s rôznymi partnermi od charitatívnych a mimovládnych organizácií až po zdravotníckych pracovníkov, ako sú pediatri, pôrodné asistentky a rôzne vládne organizácie vo viac ako 40 krajinách sveta, aby sme oslovili nové mamičky a naučili ich základné, ale silné návyky správnej hygieny, ktoré pomáhajú chrániť zdravie, nielen ich nového bábätka, ale celej ich rodiny.

Ochrana pre všetkých

Naším cieľom je podporovať čerstvých rodičov, pomáhať im udržiavať ich rodiny zdravé a učiť ich, ako môžu byť niektoré maličkosti nesmierne účinné a poskytovať ochranu ich rodine.

V Dettole vášnivo veríme v silu vzdelávania v oblasti hygieny, pretože pomáha chrániť rodiny pred chorobami a pomáha dať novorodencom zdravý štart do života.

NAŠE ZNALOSTI