Mfh What Drives Us 740X400 Stocksy 42434

Kým Dettol začal tým, že zabraňoval infekciám a chorobám vo Veľkej Británii v nemocniciach, misia našej značky bola vždy oveľa väčšia. S cieľom pomôcť udržať ľudí zdravých, musel Dettol chrániť rodiny ako súčasť ich každodenného života i doma.

Toto je naše poslanie pre zdravie. Naša prvá významná úloha bola prevencia infekcie v rezných ranách a odreninách. Od tej doby sa naše poslanie rozšírilo o prevenciu šírenia chorôb, ktoré sú spôsobené mikróbami na rukách, tele, prádle a povrchoch.

Teraz ponúkame veľa prípravkov Dettol, ktoré sú navrhnuté tak, aby chránili rodinu pred mikróbami a chorobami.

Naša značka ide každý rok do škôl, aby učila deti o dôležitosti umývania rúk, aby ostali zdravé. Každý rok dostanú od nás milióny nových mamičiek po celom svete  zadarmo štartovací balíček, ktorý obsahuje produkty a informácie ohľadom hygieny, ktoré im pomôžu udržať svoje bábätká v bezpečí.

V našom zdravotnom poslaní spolupracujeme s partnermi, ako Save The Children, aby sme zasiahli mamičky, ktoré nás potrebujú najviac na miestach, kde ochrana pred infekciou tvorí rozdiel medzi životom a smrťou..

Každý rok sa zaväzujeme robiť viac pre zdravie rodín po celom svete.

Vážime si partnerstvo s mamičkami po celom svete, ktoré sa starajú o zdravie svojej rodiny a my sa snažíme poskytovať im stále lepšie riešenia osobnej hygieny a čistenia, aby si udržali domov čistý a rodinu zdravú.

Ďakujeme vám za to, že ste súčasť našej cesty.