71 MUMS PROGRAMME 740X400

Mať nové bábätko je nesmierne obohacujúca a vzrušujúca doba pre nové mamičky, ktorá tiež prichádza s obrovskou zodpovednosť za starostlivosť o tento uzlíček radosti. V tejto dobe sa ochrana vášho bábätka pred ochorením a infekciou stáva dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, novorodenci sú totiž obzvlášť zraniteľní, keďže ich imunitný systém ešte nie je úplne vyvinutý.

Dettol má už vyše 80-ročné skúsenosti s hygienou a trvalý záujem ochrániť novorodencov a dojčatá pred infekciou. To je dôvod, prečo každý rok zasiahneme viac ako 8 miliónov nových mamičiek po celom svete so zdravotnou výchovou.

Spolupracujeme s rôznymi partnermi od charitatívnych a neziskových organizácií po lekárov, ako sú pediatri a pôrodné asistentky a rôzne vládne organizácie vo viac ako 40 krajinách po celom svete, aby sme zasahovali nové mamičky a naučili ich niektoré základné, ale významné zdravé hygienické návyky pre ochranu zdravia a to nielen ich novorodeniatka, ale celej ich rodiny. To je nesmierne dôležité,keďže každý rok viac ako 800.000 detí zomrie do piatich rokov veku kvôli hnačke, čo je ochorenie, ktorému sa môže prechádzať pomocou dobrej hygieny.

Naším cieľom je podporovať nové mamičky, aby si udržali svoje rodiny zdravé a aby sme ich naučili ako niektoré malé zásahy môžu byť veľmi prosprešné pre zdravie a poskytujú ochranu všetkým v ich rodine.

So značkou Dettol veríme v dôležitosť zdravotnej výchovy. Ide to až do jadra toho, čo sme, pretože to pomáha chrániť rodiny pred ochorením a pomáha to dávať novým bábätkám zdravý štart do života.